Často kladené dotazy

Máte na nás otázky? Projděte si nejdříve ty nejčastější níže. V případě, že nenaleznete odpověď, neváhejte využít kontaktní formulář. Naši operátoři Vám odpovídají každý den v týdnu.

Dne 13.5. jsme změnili možnosti doručení, abychom zajistili maximální spokojenost našich vážených zákazníků. Aktuálně tak můžete zvolit:

Česká republika

Zásilkovna – zásilka Vám bude doručena na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny

Doručení nejvýhodnějším kurýrem – zvolíme kurýra DPD, Geis, InTime, PPL nebo Česká pošta, který je nejvýhodnější s ohledem na rychlost, kvalitu a spolehlivost ve Vaší lokalitě, výběr probíhá automaticky a aktuálně bohužel nelze zvolit konkrétního kurýra

Česká pošta – zásilku odešleme službou „Balík do ruky“

Osobní odběr v našem Soláriu 13, na adrese Mojmírovo náměstí 2, Brno 61200 – osobní odběr je vždy zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 399Kč s platbou předem – zásilku odešleme stejně jako při volbě „Doručení nejvýhodnějším kurýrem“

Při nákupu nad 1000Kč máte všechny druhy dopravy ZDARMA.

U každého druhu dopravy je možnost zvolit mezi platbou předem a platbou „na dobírku“.

Slovenská republika

Zásilkovna – zásilka Vám bude doručena na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny

Doručenie najvýhodnejším kuriérom – zvolíme kurýra GLS, Remax, Slovenská pošta nebo UPS, který je nejvýhodnější s ohledem na rychlost, kvalitu a spolehlivost ve Vaší lokalitě, výběr probíhá automaticky a aktuálně bohužel nelze zvolit konkrétního kurýra

Slovenská pošta – zásilku odešleme službou „Expres kurýr“

Doprava zdarma pri nákupe nad 399Kč, S PLATBOU VOPRED – zásilku odešleme stejně jako při volbě „Doručenie najvýhodnejším kuriérom“

Při nákupu nad 1000Kč máte všechny druhy dopravy ZDARMA.

U každého druhu dopravy je možnost zvolit mezi platbou předem a platbou „na dobírku“.

Vaše vzory vznikají u nás, v České republice, v ultra profesionálních tiskárnách s precizní detailností potisku a to za použití speciálních tiskových materiálů – vyvinuty pro lidskou kůži, nezatěžující životní prostředí, vyrobeny naprosto čistě z přírodních materiálů.

Jakožto jediným na trhu lepí u našeho tetování pouze vzor, což Vám zajistí kvalitu a zcela realistický vzhled v každém okamžiku.

Výdrž záleží především na zvoleném vzoru a jeho následném umístění. Při aplikaci je důležité zvolené místo důkladně očistit, odmastit a následně vysušit. Dle našich zkušeností může skutečně vydržet až 14 dní. Ke zkrácení výdrže může dojít především v průběhu spánku, a to třením o drsný povrch povlečení. Výdrž může lehce ovlivnit i typ pleti.

Tetování zvládnete aplikovat hravě sami, během několika minut. Jednoduchý návod je vždy součástí objednávky. V případě, že jste si již v minulosti aplikovali jiné dočasné tetování než TETO, buďte prosím obezřetní, naše tetování se aplikuje snadněji, avšak jiným způsobem než u všech ostatních výrobců.

Tetování můžete kdykoli předčasně odstranit. Doporučujeme použít dětský olej, nebo odličovací prostředky. Postačí vám i izolepa omotaná kolem prstů.

U každé velikosti vzoru uvádíme jeho přesné rozměry. Vždy tak máte jistotu, že víte, co objednáváte. Využít můžete i naši tabulku velikostí, kde naleznete plno užitečných tipů a triků.

Ani delší pobyt ve vodě nemůže TETO nijak poškodit. Dokonce mu neublíží ani slaná, mořská voda.

Nemůže, nechceme však pouze slibovat, a proto nám v případě, že se Vám TETO při aplikaci poškodí, postačí krátké video jako důkaz, abychom Vám jednou zaslali druhé pouze za cenu poštovného.

Ano, dočasné tetování můžete libovolně rozstřihnout a aplikovat po částech. Naši klienti využívají této možnosti například u motivů srdce, kdy si každý z partnerů aplikuje jednu polovinu.

Náš specializovaný grafik Vám s tímto vždy rád pomůže. Více informací a kontaktní informace naleznete na stránce Vlastní vzor.

Vlastní vzor vždy vyrábíme tak, aby po aplikaci na těle vypadal stejně jako na nahraném obrázku. Vkládejte tedy obrázky bez zrcadlení. V případě, že bychom zahlédli vložený zrcadlený obrázek, budeme zákazníka před dokončením objednávky kontaktovat.

Pokud objednáte v pracovní dny do 12:00, odešleme Vám balíček ještě v ten stejný den. V případě volby doručení kurýrem DPD obdržíte běžně zásilku již následující pracovní den, u České pošty to může být až o den později. U platby předem odesíláme ihned po obdržení platby.

Ano, omezenou nabídku dočasných tetování si můžete zakoupit, či prohlédnout i v naší kamenné prodejně na adrese Solárium 13, Mojmírovo náměstí 2, Brno.

Částku za zboží můžete uhradit hotově formou dobírky při převzetí zásilky, nebo on-line skrze zabezpečenou platební bránu GoPay, kde si sami zvolíte mezi platbou platební kartou, bankovním převodem a dalšími.

Slevový kód zadejte na stránce „Košík“, či „Pokladna“. Po kliknutí na „ZADAT KUPÓN“, vyplnění a potvrzení tlačítkem „Použít kupón“ bude přidán k Vaší objednávce.

Cena dočasných tetování je závislá na jejich velikosti. Každý z našich motivů Vám poskytujeme v různých velikostech. Přesnou cenu naleznete po zvolení požadované velikosti.

Naše exkluzivní tetování zasíláme na celé území České republiky a Slovenska.

Rádi Vám ho zašleme do celého světa, v takovém případě nás prosím nejdříve kontaktujte.