Pro firmy

Zajímáte se o skvělou příležitost propagovat Vaší firmu?
Rádi byste profesionální dočasné tetování s vlastním motivem i rozměrem?
Nechte si vyrobit naše tetování na zakázku!

Dočasné tetování je zábavný, často žádaný a především efektivní způsob propagace. Svoje uplatnění nalezne u každé firmy, či organizace, avšak také na nejrůznějších akcích: koncerty, festivaly, klubové párty, diskotéky, majálesy, dny dětí, taneční zábavy a mnoho dalších. Neopakovatelné zážitky s dočasným tetováním si vychutnáte i na narozeninových oslavách, či svatbách.

Jen u nás můžete získat zcela libovolný motiv, nejrůznějších barev a velikostí, například logo Vaší firmy, nebo jméno s fotkou oslavence ve formě dočasného tetování a překvapit tak všechny Vaše hosty.

Při objednávce nad 100 kusů stejného motivu, možno různých velikostí, navíc zdarma získáte služby našeho grafika-specialisty. Zadní stranu tetování Vám rádi potiskneme například názvem Vaší firmy, internetovou stránkou, zcela dle Vašeho přání.

Hotové dočasné tetování vašeho vzoru odesíláme ve stejném termínu, jako všechny naše motivy, tedy do 24 hodin od dokončení objednávky, vyzvednout si ho můžete i na naší kamenné pobočce.

Cenové zvýhodnění je samozřejmostí. Rádi pro Vás vytvoříme nezávaznou kalkulaci.

V případě zájmu Vám na jedné z našich dalších profesionálních tiskáren vytiskneme plakáty, letáky, pozvánky i oznámení exkluzivní kvality a to až do ohromné velikosti A0.

A nezapomeňte: Naše tetování baví dospělé i děti!


Napište nám na email: firmy@teto.cz


Příklady využití:

  • Párty v klubu
  • Na pěnové nebo retro párty už byl každý, ale zažil někdo tetovací mejdan? Naše dočasné tetování nemusí posloužit jen jako náhrada tolik ohraného pásku na zápěstí, ale třeba jako akce ke každému „panáku“ tetování zdarma. Nezapomeňte, že při jeho snadné a rychlé aplikaci je třeba použít mokrý ubrousek, na tento mejdan nikdo nezapomene!

  • Firemní večírek, meeting:
  • Co potěší více, než vidět logo vaší společnosti na rukou všech zaměstnanců? Při jeho snadné aplikaci se všichni jistě skvěle pobaví. Slova typu „toto tetování slouží jako vstupenka a u baru dostanete sklenku vína zdarma“ navíc i potěší. Může poskytnout i zajímavou soutěž: Kdo z vašich zaměstnanců je ve firmě natolik spokojený, že si ho připevní místo ruky na čelo?

  • Oslava narozenin:
  • I mládež bude nadšená z možnosti vyzkoušet si tetování, na které by jinak museli čekat minimálně do osmnáctých narozenin. Tato vychytávka zajistí zábavu na celou akci a popularitu na celé škole! A milí rodičové nemusíte se obávat, tetování je dočasné a navíc lze kdykoli předčasně odstranit.