Pro tatéry

Kdo by si nechtěl vyzkoušet Váš návrh tetování nejdříve ve formě dočasného tetování? Nechte Vaše tatérské umění vydělávat více s TETO.

Proč máme zajímat Vás…tatéra?

Jeden z našich kolegů si chtěl nedávno nechat udělat tetování, avšak měl obavu, jaká bude reakce jeho okolí. Proto vyhledával možnosti dočasného tetování. Avšak zde narazil, jelikož neobjevil jediného tatéra, který by takovou možnost poskytoval. A tuto „mezeru“ na trhu nyní pomáháme vybraným tatérům vyplňovat my.

Vaši klienti Vám za příležitost vyzkoušet si výsledný vzhled tetování předem budou nejen vděční.

Noví klienti

Většina lidí, kteří shání možnost dočasného tetování, ještě žádné tetování nemají a tito lidé jsou evidentně nejlepšími zákazníky pro tatéry, jelikož jak jistě víte lépe než my: „U jednoho tetování nikdy nezůstane“. Pokud tak do svého portfolia zařadíte tuto možnost, otevřete své dveře opravdu široké veřejnosti, která se na vás v případě spokojenosti ráda znovu obrátí. O tom, že lidé rádi komunikují a se svojí kladnou zkušeností od vás se rádi svěří všem známým, ani netřeba psát.

O našem produktu

Aktuálně vyrábíme dočasné tetování v libovolných barevných kombinacích, jakéhokoli tvaru/textu/obrázku a to vždy ve špičkové kvalitě.

Hotové tetování odesíláme do 24 hodin. Jeho aplikace je velmi snadná, rychlá a je k ní potřeba pouze voda a papírový ubrousek. Tetování vydrží až 14 dní.

V případě úspěšné spolupráce se nebráníme ani marketingové podpoře vaší značky.

Všem osloveným tatérům, kteří s námi začnou spolupracovat, již brzy poskytneme i exkluzivní možnost zařazení do našeho internetového katalogu, což s ohledem na velkou návštěvnost našich stránek snadno zajistí další přísun klientů.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.