Potřebujete poradit?

Při výběru vhodného vzoru a umístění tetování si v našem eshopu díky široké nabídce jistě užijete plno zábavy. Ať už hledáte inspiraci, radu, nebo jen ujištění ve vašem výběru, zkušenosti nás i našich zákazníků Vám poskytnou mnoho užitečných nápadů.

U všech našich vzorů uvádíme přesné rozměry.

Velikosti XS, S i M vyniknou na zcela libovolném místě na Vašem těle, nejčastěji naši klienti volí pro tyto velikosti zápěstí, prsty, rameno, lopatku, obličej, kotník a další. I s menším tetováním snadno zaujmete své okolí, avšak při volbě většího zaujmete doslova každého a to mnohem rychleji.

Každý člověk je jedinečný a proto nelze jednoznačně říct, komu která barva více sluší. Jak jsme však zjistili, v případě dočasného tetování nemůžete při výběru barvy udělat chybu. Po aplikaci vypadá TETO vždy skvěle.

Standardně vyrábíme většinu tetování v tatérském černém odstínu. Rádi vám ale vytvoříme i odstín vhodný pro více, či méně opálené, zvolit si můžete i ze široké škály barev, již brzy dokonce i z fluorescenčních (v noci svítících).

Při výrobě dočasného tetování používáme tiskárny s vysokým rozlišením 1200x1200 dpi a to pro každé tetování. Díky rozlišení a preciznímu dodržení výrobního procesu máte jistotu absolutní autentičnosti u všech vzorů. Jakožto jediným na trhu nám u výsledného tetování lepí pouze vzor, žádnou nevzhlednou folii u nás nenajdete, což poskytuje další možnosti zcela realistického vzhledu a neomezené možnosti výběru tvaru.

Pro aplikaci tetování je ideální zvolit místo bez chloupků, případně jen s krátkými bílými. TETO si poradí i s několika běžnými chloupky, ale nemusí Vám následně vydržet až 14 dní. Tetování můžete umístit i přes různé otlaky, modřiny, či mateřská znaménka a to zcela bez rizika zdravotních komplikací.

Libovolné tetování do velikosti L zvládnete hravě sami. Od velikosti XL, doporučujeme požádat o snadnou a rychlou pomoc druhou osobu, stejně tak v případě umístění tetování na obtížněji dostupná místa.

 

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, které z našich dokonalých tetování zvolit, nedělejte si žádné starosti. Využít můžete možnosti zcela libovolného tvaru dle Vašeho obrázku, případně kontaktovat našeho profesionálního umělce, který s vámi bude spolupracovat na vytvoření tetování, které Vám bude zaručeně vyhovovat. Jakmile mu odhalíte několik osobních informací, poradí Vám s výběrem i umístěním, případně pro Vás vytvoří vzor na míru, dle Vašich požadavků. Tvorba našeho umělce je dočasně lehce zpoplatněná.