Návod na aplikaci TETO dočasného tetování

K aplikaci tetování budete potřebovat:

  • Papírové kapesníčky (papírové utěrky)
  • Vlažnou vodu (teplejší je vhodnější)

Před aplikací si zvolené místo na těle očistěte, odmasťte a následně důkladně osušte. Pokožka musí být čistá, suchá a pro maximální efekt i bez chloupků. Zcela suché musejí být i vaše ruce.

Vyjměte TETO z ochranného obalu. Opatrně odstraňte krycí fólii. Oddělte fólii s dočasným tetováním od papíru (detailně znázorněno ve video-návodu), přičemž se snažte vyvarovat doteku samotného tetování a lepící stranou upevněte tetování na zvolené, čisté a suché místo na těle. Tetování několikrát přejeďte prsty, abyste vyrovnali případné nerovnosti a celé tetování Vám pevně drželo.

Mokrý papírový kapesníček položte na tetování a silně přitiskněte na dobu nejméně jedné minuty. Následně kapesníček opatrně odstraňte a jiným důkladně navlhčeným kapesníčkem lehce očistěte tetování od případných průhledných zbytků folie.

Dalším čistým kapesníčkem můžete tetování jemně osušit. Pokud se po zaschnutí objeví nevzhledný bílý okraj, netrhejte ho, avšak tetování znovu lehce očistěte mokrým kapesníčkem.

Výsledné tetování vypadá až neuvěřitelně realisticky. Tajemství našeho tetování tkví v tom, že nám jako jediným na trhu zůstane po aplikaci na těle pouze vzor a nikoli i nevzhledná lesklá folie.

Dočasné tetování lze kdykoli odstranit s pomocí dětského oleje, odličovacích přípravků, případně s pomocí izolepy.

 

Doporučujeme zhlédnout i naše instruktážní video